Lidé

Lukáš Kozák

Předseda klubu
Trenér Muži malý fotbal

Trenér U19 a U17 – Vinohrady

Lukáš v mládí hrával florbal za Tatran Střešovice, posléze si oblíbil malou kopanou a chvíli hrál i za náš A tým. Je absolventem Právnické fakulty UK a praxi získává v advokátní kanceláři. Vyznáním se hlásí k Římskokatolické církvi, konkrétně dochází do farnosti Ořech. Doporučujeme rozhovor s Lukášem, když se stal předsedou nebo starší rozhovor pro magazín Více než fotbal.


Jan Němeček

Člen řídícího výboru
Trenér U15 – Vinohrady
Trenér U9 – Vinohrady
Trenér Muži malý fotbal 

Honza je ženatý, má tři děti, vystudoval Evangelikální teologický seminář a je členem Církve bratrské v Praze 1. Přečtěte si rozhovor s Honzou pro magazín Více než fotbal.


Tomáš Jeník

Šéftrenér klubu
Hlavní trenér Muži
Člen řídícího výboru

Tomáš začínal s fotbalem v útlém mládí, na střední hrál za Mladou Boleslav a v mužích to dotáhl do třetí ligy. V Boleslavi se dlouhodobě věnoval mládeži a je nositelem trenérské licence UEFA A. Od roku 2022 je šéftrenérem Ambassadors FC Praha, v klubu už ale působí několik let. Je ženatý, má dvě děti a je členem Křesťanského společenství v Nymburku. Více o Tomášovi najdete na našem YouTube nebo v rozhovoru pro magazín Více než fotbal.


Kryštof Rybáček

Trenér U14 – Braník
Kapitán A týmu

Kryštof začínal s fotbalem na Šumavě, pracuje v sociologické agentuře a je členem Českobratrské církve evangelické v Braníku. Více o Kryštofovi se dozvíte v rozhovoru pro magazín Více než fotbal.


Tomáš Skrbek

Trenér U19 a U17 – Vinohrady

Tomáš o sobě prohlásil, že je odchovancem Ambassadors! K fotbalu se poprvé dostal ve svých třinácti letech přes svého bratrance, který ho vzal na Ambassadors kemp v České Třebové. Přestože s fotbalem začal až v pozdějším věku, má Tomáš skvělou techniku a je naším odborníkem na kličky. Je členem Církve bez hranic v Praze. Více o Tomášovi v rozhovoru pro magazín Více než fotbal.


Martin Wagenknecht

Trenér U13 – Vinohrady
Trenér U11 – Vinohrady
Člen řídícího výboru

Martin je manažer, absolvent VŠE a dlouholetý trenér našich dětských týmů. Dříve býval redaktorem automobilového magazínu a auta jsou jeho velikým koníčkem. Je členem Církve bratrské na Praze 2. Více o Martinovi si můžete přečíst v rozhovoru pro magazín Více než fotbal.


Pavel Dostálík

Trenér U13 – Vinohrady
Trenér U11 – Vinohrady

Pavel studoval cestovní ruch, pracoval na letišti i v hotelu. Je velkým fanouškem pražské Sparty a útočníkem mužského A týmu Ambassadors FC Praha. Je členem Církve bratrské na Praze 2. Další zajímavosti z Pavlova života najdete v rozhovoru pro magazín Více než fotbal.


Radek Boháček

Trenér U15

Radek je jedním z trenérů v našem týmu U15, který nastupuje v oficiální FAČR soutěži starších žáků. Kromě toho hraje i za náš A-tým a stará se v klubu o marketing. Radek studuje na vysoké škole v Praze bezpečnostně-právní studia a na rakouské TCMI teologii. Je členem Bratrské jednoty Baptistů. 


Theme: Elation by Kaira.