Lidé

Lukáš Kozák

Předseda klubu
Trenér Muži malý fotbal

Trenér U16 – Vinohrady

Lukáš v mládí hrával florbal za Tatran Střešovice, posléze si oblíbil malou kopanou a chvíli hrál i za náš A tým. Je absolventem Právnické fakulty UK a praxi získává v advokátní kanceláři. Vyznáním se hlásí k Římskokatolické církvi konkrétně dochází do farnosti U Matěje. Doporučujeme rozhovor s Lukášem, když se stal předsedou nebo starší rozhovor pro magazín Více než fotbal.


Jan Němeček

Člen řídícího výboru
Trenér U16 – Vinohrady
Trenér U13 – Vinohrady
Trenér Muži malý fotbal 

Honza je ženatý, má tři děti, vystudoval Evangelikální teologický seminář a je členem Církve bratrské v Praze 1. Přečtěte si rozhovor s Honzou pro magazín Více než fotbal.


Tomáš Jeník

Hlavní trenér Muži
Člen řídícího výboru

Tomáš začínal s fotbalem v útlém mládí, na střední hrál za Mladou Boleslav a v mužích to dotáhl s Nymburkem do divize. V Boleslavi se dlouhodobě věnoval mládeži a je nositelem trenérské licence UEFA A. Je ženatý, má malého syna, pracuje v autoservisu, je členem Křesťanského společenství v Nymburku a je jedním z autorů Ambassadors podcastu. Více o Tomášovi v rozhovoru pro magazín Více než fotbal.


Petr Jeník

Člen řídícího výboru


Petr je majitelem autoservisu, je ženatý, má dva syny (jedním z nich je Tomáš) a stejně jako on je členem Křesťanského společenství v Nymburku.


Kryštof Rybáček

Trenér U13 – Braník
Kapitán A týmu

Kryštof začínal s fotbalem na Šumavě, pracuje v sociologické agentuře a je členem Českobratrské církve evangelické v Braníku. Více o Kryštofovi se dozvíte v rozhovoru pro magazín Více než fotbal.


Ján Bruncko

Trenér U13 – Braník

Janko pochází ze slovenského městečka Dolný Kubín. V Praze vystudoval Fakultu strojní ČVUT a pracuje jako konstruktér. Janko je ženatý, má dítě, rád vaří a je členem Českobratrské církve evangelické v Braníku. Další zajímavosti z jeho života se dočtete v rozhovoru pro magazín Více než fotbal.


Tomáš Skrbek

Trenér U16 – Vinohrady

Tomáš o sobě prohlásil, že je odchovancem Ambassadors! K fotbalu se poprvé dostal ve svých třinácti letech přes svého bratrance, který ho vzal na Ambassadors kemp v České Třebové. Přestože s fotbalem začal až v pozdějším věku, má Tomáš skvělou techniku a je naším odborníkem na kličky. Je členem Církve bez hranic v Praze. Více o Tomášovi v rozhovoru pro magazín Více než fotbal.


Kryštof Sojka

Trenér U13 – Vinohrady

Kryštof je sice nestudijní typ, přesto studuje hned dva obory na Fakultě sociálních věd UK (Politologii a Komunikační studia). Kromě trenéra mládeže je i hráčem mužského A týmu. Je členem sboru Českobratrské církve evangelické na Jarově. 


Martin Wagenknecht

Trenér U11 – Vinohrady
Trenér U9 – Vinohrady
Člen řídícího výboru

Martin je manažer, absolvent VŠE a dlouholetý trenér našich dětských týmů. Dříve býval redaktorem automobilového magazínu a auta jsou jeho velikým koníčkem. Je členem Církve bratrské na Praze 2. Více o Martinovi si můžete přečíst v rozhovoru pro magazín Více než fotbal.


Pavel Dostálík

Trenér U11 – Vinohrady
Trenér U9 – Vinohrady

Pavel studoval cestovní ruch, pracoval na letišti i v hotelu. Je velkým fanouškem pražské Sparty a útočníkem mužského A týmu Ambassadors FC Praha. Je členem Církve bratrské na Praze 2. Další zajímavosti z Pavlova života najdete v rozhovoru pro magazín Více než fotbal.


Ondřej Mazaný

Trenér U13 – Výběr

Ondřej je bývalým ředitelem české pobočky Ambassadors Football, absolventem ČVUT-FEL, otcem tří dětí a členem Církve bratrské na Praze 2. Více se o něm můžete dozvědět v rozhovoru pro magazín Více než fotbal.


Jan Duchoslav

Hráč A týmu

Honza prošel všemi mládežnickými kategoriemi FC Viktoria Plzeň, tudíž je jedním z klíčových hráčů našeho A týmu. V osmnácti letech se však rozhodl, že se fotbalu nechce věnovat naplno a vydal se vstříc hudební kariéře. V současné době působí v kapele ON FIRE. Studuje Arts Management na VŠE a je věřící. Jak se Honza dostal k Ambassadors se dozvíte v rozhovoru pro magazín Více než fotbal.


Theme: Elation by Kaira.