A TÝM

DSC_0261

“Každý se sám za sebe snažíme být nejlepší, jaký můžeme, a snad se to i projevuje tak, že se na tom hřišti chováme fair play a nejlíp, jak umíme, i když samozřejmě emoce jsou…” 
(Kryštof, hráč)

PRO KOHO JE TÝM URČEN?

Tým je určen chlapcům a mužům od 16 let věku.

KDY A KDE PROBÍHAJÍ TRÉNINKY A ZÁPASY A TÝMU?

Tréninky probíhají v úterý od 19:00 do 21:00 v areálu SK Aritma Praha, Nad Lávkou 105/6, Praha 6 – Vokovice, na hřišti s umělým trávníkem 3. generace.  To platí vždy pro období březen – červen a srpen – listopad. 

Tým se účastní oficiální soutěže v pražské 3. třídě.
Domácí zápasy probíhají na hřišti SK Aritma Praha, Nad Lávkou 105/6, 160 00 Praha 6-Vokovice. Venkovní zápasy pak na hřištích soupeřů po celé Praze.

KOLIK SE PLATÍ?

Od hráčů vybíráme příspěvky na pronájem hřišť, tělocvičen a ligové poplatky ve výši 4200 Kč/pololetí. Platby jsou vždy hráčům předepsány v klubové aplikaci KIS, kde jsou jim také přiřazeny patřičné symboly.

KOHO KONTAKTOVAT?

Vedoucím a trenérem týmu je Tomáš Jeník, tel.: 775 274 898, e-mail: jenik.tomas@seznam.cz

Kvůli registraci do týmu a souvisejícím dotazům kontaktujte předsedu klubu: Lukáš Kozák, tel.: +420721310247, e-mail: l.kozak@ambassadors.cz

Pokud budete mít jakékoliv další dotazy kontaktujte nás prosím skrze tyto tři maily naráz: m.novak@ambassadors.cz, l.kozak@ambassadors.cz, a.kozakova@ambassadors.cz 

Theme: Elation by Kaira.