U13 – VINOHRADY 🇨🇿🇺🇦

PRO KOHO JE TÝM URČEN?

Ve školním roce 2023/2024 je tým určen chlapcům a dívkám narozeným v letech 2011 až 2012. Případné výjimky budou posuzovány individuálně, zejména podle kapacity tohoto a ostatních týmů. 

Tento tým je specifický tím, že je více otevřen dětem z Ukrajiny, pro které je zajištěn překlad. Týmu se účastní přibližně polovina českých a polovina ukrajinských hráčů. 

KDY A KDE PROBÍHAJÍ TRÉNINKY?

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 17:30 na hřišti: Sportovní areál TJ Bohemians Praha – Slovenská, Slovenská 2205/2, 101 00 Praha 10 – Vinohrady.
Tréninky se konají po celý školní rok kromě státních svátků a školních prázdnin.

Vyhrazujeme si právo na změnu místa tréninku kvůli případným provozním problémům (např. problémy způsobené pronajímateli sportovišť). Vyhrazujeme si právo zrušit tréninky v případě událostí vyšší moci jako je nepřízeň počasí, onemocnění trenérského štábu a další nastalé skutečnosti, které jsme nemohli ovlivnit. V případě dlouhodobější nemožnosti trénovat budeme vracet poměrnou část příspěvků. 

Na hřišti není povoleno hrát s kolíkovými kopačkami. Nejvhodnější obuví jsou turfy.

Tento tým se neúčastní žádné soutěže a hráči hrají pouze případné předem domluvené přátelské zápasy.

Pokud znáte děti ročníků 2007 až 2010, budeme rádi za zprostředkování nabídky účastnit se soutěžních zápasů v oficiální lize proti ostatním pražským klubům a souvisejícím tréninkům v týmu U15 – SOUTĚŽNÍ a U17 – SOUTĚŽNÍ.

JAKÁ JE NÁPLŇ TRÉNINKŮ?

Přibližně polovinu času tréninku trávíme fotbalovým tréninkem. Stále se v tomto věku jedná o rozvoj individuální techniky, ale důraz je dán především na společné týmové dovednosti, kde si hráči osvojí spolupráci a hru pod tlakem.
Ve druhé polovině tréninku hráči hrají fotbal, při kterém klademe důraz na přenos dovedností z tréninkové části do samotné hry konkrétních hráčů i v pojetí týmu.

Vzhledem k tomu, že jsme křesťanský fotbalový klub, chceme rozvíjet nejen fyzickou (fotbalovou) stránku hráčů, ale také duchovní. Proto jsou součástí tréninků také krátká zamyšlení trenérů. Chceme vždy vysvětlit myšlenku srozumitelně vzhledem k věku hráčů a úměrně tomu, že jsou z různého prostředí. Předáváme biblické pravdy aplikované do života z pohledu Bible, dalších příběhů a vlastních zkušeností. Zamyšlení je vždy přístupné rodičům. V některých týmech je součástí tréninku také krátká modlitba.

KOLIK SE PLATÍ?

Od hráčů vybíráme příspěvky na nájmy hřiště v celkové výši 2000,- za pololetí. (V příspěvcích jsou již zahrnuty energie, které poslední měsíce bohužel výrazně vzrostly na ceně.) Vyhrazujeme si právo cenu na druhé pololetí zvýšit v případě nárůstů výše nájemného.

Platba za 1. pololetí je splatná do 31.09.2023.
Platba za 2. pololetí je splatná do 31.01.2024.

Platby jsou vždy hráčům předepsány v klubové aplikaci KIS, kde jsou jim také přiřazeny patřičné symboly.

Pokud by někdo z hráčů nemohl hráčské příspěvky uhradit, můžeme mu pomoci ze sociálního fondu. 

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Kapacita týmu je již zaplněna, dítě můžete registrovat jako náhradníka přes tento formulář. 

На жаль, команда вже заповнена.
Ви можете зареєструватися на заміну тут. https://forms.gle/MQJgos1U9xHSLtDk6

KOHO KONTAKTOVAT?

V případě dotazů ohledně týmu kontaktujte předsedu klubu: Lukáš Kozák, tel.: +420721310247, e-mail: l.kozak@ambassadors.cz

Vedoucí a trenér týmu: Daniel Blessing
Asistent trenéra: jméno bude oznámeno v průběhu sezóny.

Pokud budete mít jakékoliv další dotazy kontaktujte nás prosím skrze tyto tři maily naráz: m.novak@ambassadors.cz, l.kozak@ambassadors.cz, a.kozakova@ambassadors.cz 

 

 

Theme: Elation by Kaira.