U16 – VINOHRADY

20200907_185533
20200921_180648
20200907_174050
previous arrow
next arrow

PRO KOHO JE TÝM URČEN?

PŘIHLÁŠENÍ NA SEZONU 2023/24 JIŽ V PROVOZU zde na stránce (níže v sekci „Jak se přihlásit?“).

Ve školním roce 2024/2025 je tým určen chlapcům a dívkám narozeným v roce 2009 – 2011.

KDY A KDE PROBÍHAJÍ TRÉNINKY? JAKÉ JE TŘEBA VYBAVENÍ?

Tréninky probíhají každé pondělí od 17:30 do 19:00 během školního roku kromě státních svátků a školních prázdnin.
První trénink proběhne 02.09.2024.

Tréninky probíhají celoročně na hřišti Sportovní areál TJ Bohemians Praha – Slovenská, Slovenská 2205/2, Vinohrady, 101 00 Praha 10.

Vyhrazujeme si právo na změnu místa tréninku či jeho zrušení kvůli případným provozním problémům (např. problémy způsobené pronajímateli sportovišť) anebo vyšší moci (pandemie apod.).

VYBAVENÍ: Na hřišti není povoleno hrát s kolíkovými kopačkami. Nejvhodnější obuví jsou turfy.

Tento tým se neúčastní žádné soutěže a hráči hrají pouze případné předem domluvené přátelské zápasy, avšak pro hráče ročníku 2006 až 2011 máme možnost účastnit se druhého tréninku v týdnu a soutěžních zápasů v oficiální lize proti ostatním pražským klubům v týmech U15 – SOUTĚŽNÍ a U17 – SOUTĚŽNÍ a v týmu U19 – SOUTĚŽNÍ

Je to skvělá možnost, kterou všem doporučujeme minimálně vyzkoušet.

JAKÁ JE NÁPLŇ TRÉNINKU?

Přibližně polovinu času tréninku trávíme fotbalovým tréninkem dle schopností hráčů. Stále ještě se v tomto věku jedná o rozvoj individuální techniky, ale také se již přistupuje ke společným týmovým dovednostem, kde si hráči osvojí spolupráci se spoluhráči a postupně se učí hrát pod tlakem. 
Ve druhé polovině tréninku hráči hrají fotbal, při kterém klademe důraz na přenos dovedností z tréninkové části do samotné hry konkrétních hráčů i v pojetí týmu. 

Vzhledem k tomu, že jsme křesťanský fotbalový klub, chceme rozvíjet nejen fyzickou (fotbalovou) stránku hráčů, ale také duchovní. Proto jsou součástí tréninků také krátká zamyšlení trenérů. Chceme vždy vysvětlit myšlenku srozumitelně vzhledem k věku dětí a úměrně tomu, že jsou z různého prostředí. Předáváme biblické pravdy aplikované do života z pohledu Bible, dalších příběhů a vlastních zkušeností. Zamyšlení je vždy přístupné rodičům. V některých týmech je součástí tréninku také krátká modlitba.

KOLIK SE PLATÍ?

Od hráčů vybíráme příspěvky na nájmy hřiště v celkové výši 2.400 Kč za pololetí. (V příspěvcích jsou již zahrnuty energie, které poslední měsíce bohužel výrazně vzrostly na ceně.) Vyhrazujeme si právo cenu na druhé pololetí zvýšit v případě nárůstů výše nájemného.

Platba za 1. pololetí je splatná do 31.07.2024.
Platba za 2. pololetí je splatná do 31.01.2025.

Vyhrazujeme si právo zrušit tréninky v případě událostí vyšší moci jako je nepřízeň počasí, onemocnění trenérského štábu a další nastalé skutečnosti, které jsme nemohli ovlivnit. V případě dlouhodobější nemožnosti trénovat (například z důvodu omezujících opatření vlády z důvodů pandemické situace) budeme vracet poměrnou část příspěvků.

Platby jsou vždy hráčům předepsány v klubové aplikaci KIS, kde jsou jim také přiřazeny patřičné symboly.

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Syna můžete do týmu přihlásit skrze tento kontaktní formulář: https://forms.gle/mat3VwnaeZJDcExK7

Během několika dní Vám dáme vědět, zda můžeme syna do týmu přijmout.
Přijmout budeme moci pouze nejdříve přihlášené hráče do naplnění kapacity týmu. V případě naplnění kapacity budete vedeni jako náhradníci. Ozveme se Vám, pokud se místo uvolní tím, že některý hráč nezaplatí / nenastoupí do sezóny / odejde z klubu.

KOHO KONTAKTOVAT?

Tým trénují: Tomáš Skrbek, tel.: +420 607 074 421, emailová adresa: t.skrbek@ambassadors.cz a

                    asistent trenéra: Lukáš Kozák, tel.: +420721310247, e-mail: l.kozak@ambassadors.cz

Pokud budete mít jakékoliv další dotazy k přihlašování, platbám, náboru atd. kontaktujte nás prosím skrze tyto tři maily naráz: m.novak@ambassadors.cz, l.kozak@ambassadors.cz, a.kozakova@ambassadors.cz 

Theme: Elation by Kaira.