U14 – Braník

IMG_20170601_182435
IMG_20181213_175523
IMG_3573
IMG_4178.HEIC
previous arrow
next arrow

PRO KOHO JE TÝM URČEN?

PŘIHLÁŠENÍ NA SEZONU 2024/25 JIŽ V PROVOZU zde na stránce (níže v sekci „jak se přihlásit?).

Pokud se tým nenaplní do 30.06.2024, budeme tým RUŠIT.

Ve školním roce 2023/2024 je tým určen chlapcům rok narození 2011 – 2013.
 V týmu mohou hrát také dívky stejného věku, nebo o rok starší, tedy i ročníku 2010
Starším hráčům a hráčům ročníku 2011 je určen také tým Starší žáci U15 – SOUTĚŽ, který se zúčastňuje soutěží a kam Vašeho syna srdečně zveme.

KDY A KDE PROBÍHAJÍ TRÉNINKY?

Tréninky probíhají:


– v období září až říjen a duben až červen každé úterý od 17:30 do 19:00 na hřišti ZŠ Jitřní, Jitřní 185/6, 147 00 Praha 4, na hřišti s umělým trávníkem 3. generace.


– v období listopad až březen každé úterý od 17:30 do 18:30 v hale ZŠ Jitřní, Jitřní 185/6, 147 00 Praha 4 (je tedy třeba sálová obuv)
v obou případech po celý školní rok kromě státních svátků a školních prázdnin.


První trénink proběhne 03.09.2023.

Vyhrazujeme si právo na změnu místa tréninku kvůli případným provozním problémům (např. problémy způsobené pronajímateli sportovišť). I přesto, že doufám, že k tomu již nedojde, je možné, že se bude fungování týmu měnit na základě vydaných pandemických podmínek (např. když se nemůže shromažďovat v šatně, nebo v početně omezených skupinách).

Tento tým se neúčastní žádné soutěže a hráči hrají pouze případné předem domluvené přátelské zápasy, avšak pro hráče ročníku 20010 až 2011 máme možnost účastnit se druhého tréninku v týdnu a soutěžních zápasů v oficiální lize proti ostatním pražským klubům v týmu Starší žáci U15 – SOUTĚŽNÍ.
Je to skvělá možnost, kterou všem doporučujeme minimálně vyzkoušet.

JAKÁ JE NÁPLŇ TRÉNINKU?

Přibližně polovinu času tréninku trávíme fotbalovým tréninkem dle schopností hráčů. Stále ještě se v tomto věku jedná o rozvoj individuální techniky, ale také se již přistupuje ke společným týmovým dovednostem, kde si hráči osvojí spolupráci se spoluhráči a postupně se učí hrát pod tlakem. 
Ve druhé polovině tréninku hráči hrají fotbal, při kterém klademe důraz na přenos dovedností z tréninkové části do samotné hry konkrétních hráčů i v pojetí týmu. 

Vzhledem k tomu, že jsme křesťanský fotbalový klub, chceme rozvíjet nejen fyzickou (fotbalovou) stránku hráčů, ale také duchovní. Proto jsou součástí tréninků také krátká zamyšlení trenérů. Chceme vždy vysvětlit myšlenku srozumitelně vzhledem k věku dětí a úměrně tomu, že jsou z různého prostředí. Předáváme biblické pravdy aplikované do života z pohledu Bible, dalších příběhů a vlastních zkušeností. Zamyšlení je vždy přístupné rodičům. V některých týmech je součástí tréninku také krátká modlitba.

KOLIK SE PLATÍ?

Od hráčů vybíráme příspěvky na nájmy hřiště v celkové výši 2400,- za pololetí. (V příspěvcích jsou již zahrnuty energie, které poslední měsíce bohužel výrazně vzrostly na ceně.) Vyhrazujeme si právo cenu na druhé pololetí zvýšit v případě nárůstů výše nájemného.

Platba za 1. pololetí je splatná do 31.07.2024.
Platba za 2. pololetí je splatná do 31.01.2025.

Vyhrazujeme si právo zrušit tréninky v případě událostí vyšší moci jako je nepřízeň počasí, onemocnění trenérského štábu a další nastalé skutečnosti, které jsme nemohli ovlivnit. V případě dlouhodobější nemožnosti trénovat (například z důvodu omezujících opatření vlády z důvodů pandemické situace) budeme vracet poměrnou část příspěvků.

Platby jsou vždy hráčům předepsány v klubové aplikaci KIS, kde jsou jim také přiřazeny patřičné symboly.

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Syna můžete do týmu přihlásit skrze tento formulář:

https://forms.gle/E8vcWekpQr9iMygj7

Během několika dní Vám dáme vědět, zda můžeme syna do týmu přijmout.
Přijmout budeme moci pouze nejdříve přihlášené hráče do naplnění kapacity týmu.

Pro to, aby syn byl přijat do týmu, je třeba, aby (i) měl vyplněny a odevzdány veškeré přihlášky, (ii) splnil další administrativní požadavky, které Vám zašleme po registraci a (iii) měl uhrazen příspěvek.

KOHO KONTAKTOVAT?

V případě dotazů ohledně týmu kontaktujte předsedu klubu: Lukáš Kozák, tel.: +420721310247, e-mail: l.kozak@ambassadors.cz

Vedoucí a trenér týmu: Kryštof Rybáček, tel.: 739 377 862, email: branik@ambassadors.cz
Asistent týmu: jméno bude doplněno v průběhu sezony.

Do týmu budou také v případě potřeby docházet další zkušení trenéři Ambassadors FC Praha.

Pokud budete mít jakékoliv další dotazy kontaktujte nás prosím skrze tyto tři maily naráz: m.novak@ambassadors.cz, l.kozak@ambassadors.cz, a.kozakova@ambassadors.cz 

Theme: Elation by Kaira.