Mladší žáci U13 – Vinohrady

PRO KOHO JE TÝM URČEN?

Ve školním roce 2022/2023 je tým určen chlapcům a dívkám narozeným v letech 2010 a 2011.
Dívky mohou být i o rok starší. Případné výjimky budou posuzovány individuálně, zejména podle kapacity tohoto a ostatních týmů.

KDY A KDE PROBÍHAJÍ TRÉNINKY?

Tréninky probíhají každý pátek od 17:00 do 18:00 během školního roku kromě státních svátků a školních prázdnin. V případě uvolnění hřiště (zrušení pronájmu třetí strany od 18:00) je možné, že bude trénink od 15 minut prodloužen. O tomto budete dopředu informováni.
První trénink proběhne 09.09.2022.

Tréninky se uskutečňují celoročně na hřišti TJ Sokol Vinohrady, Polská 1533/1, 120 00 Praha 2 – Vinohrady (nahoře na stadionu v Riegrových sadech) na novém hřišti s umělým trávníkem 4. generace.

Vyhrazujeme si právo na změnu místa tréninku kvůli případným provozním problémům (např. problémy způsobené pronajímateli sportovišť). I přesto, že doufám, že k tomu již nedojde, je možné, že se bude fungování týmu měnit na základě vydaných pandemických podmínek (např. když se nemůže shromažďovat v šatně, nebo v početně omezených skupinách).

Na hřišti není povoleno hrát s kolíkovými kopačkami. Nejvhodnější obuví jsou turfy.

Tento tým se neúčastní žádné soutěže a hráči hrají pouze případné předem domluvené přátelské zápasy. Pokud znáte děti ročníků 2008 až 2010, budeme rádi za zprostředkování nabídky účastnit se soutěžních zápasů v oficiální lize proti ostatním pražským klubům a souvisejícím tréninkům v týmu Starší žáci U15 – SOUTĚŽNÍ.

JAKÁ JE NÁPLŇ TRÉNINKŮ?

Přibližně polovinu času tréninku trávíme fotbalovým tréninkem. Stále se v tomto věku jedná o rozvoj individuální techniky, ale důraz je dán především na společné týmové dovednosti, kde si hráči osvojí spolupráci a hru pod tlakem.
Ve druhé polovině tréninku hráči hrají fotbal, při kterém klademe důraz na přenos dovedností z tréninkové části do samotné hry konkrétních hráčů i v pojetí týmu.

Vzhledem k tomu, že jsme křesťanský fotbalový klub, chceme rozvíjet nejen fyzickou (fotbalovou) stránku hráčů, ale také duchovní. Proto jsou součástí tréninků také krátká zamyšlení trenérů. Chceme vždy vysvětlit myšlenku srozumitelně vzhledem k věku hráčů a úměrně tomu, že jsou z různého prostředí. Předáváme biblické pravdy aplikované do života z pohledu Bible, dalších příběhů a vlastních zkušeností. Zamyšlení je vždy přístupné rodičům. V některých týmech je součástí tréninku také krátká modlitba.

KOLIK SE PLATÍ?

Od hráčů vybíráme příspěvky na nájmy hřiště v celkové výši 2000,- za pololetí. (V příspěvcích jsou již zahrnuty energie, které poslední měsíce bohužel výrazně vzrostly na ceně.) Vyhrazujeme si právo cenu na druhé pololetí zvýšit v případě nárůstů výše nájemného.

Platba za 1. pololetí je splatná do 31.07.2022.
Platba za 2. pololetí je splatná do 31.01.2023.

Vyhrazujeme si právo zrušit tréninky v případě událostí vyšší moci jako je nepřízeň počasí, onemocnění trenérského štábu a další nastalé skutečnosti, které jsme nemohli ovlivnit. V případě dlouhodobější nemožnosti trénovat (například z důvodu omezujících opatření vlády z důvodů pandemické situace) budeme vracet poměrnou část příspěvků.

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Syna můžete do týmu přihlásit skrze tento kontaktní formulář: https://forms.gle/gZ8cQaJVMWEtiaef9
Během několika dní Vám dáme vědět, zda můžeme syna do týmu přijmout.
Přijmout budeme moci pouze nejdříve přihlášené hráče do naplnění kapacity týmu. V případě naplnění kapacity budete vedeni jako náhradníci. Ozveme se Vám, pokud se místo uvolní tím, že některý hráč nezaplatí / nenastoupí do sezóny / odejde z klubu.

JAK ZAPLATIT?

BÚ: 115-2442840217/0100 (Komerční banka)
VS: 312
SS: Datum narození hráče ve tvaru YYYYMMDD
Poznámka: Jméno a příjmení hráče

Příklad:
Hráč Jirka Novák, narozen 05.07.2011, chodí do týmu Mladší žáci U13 – Vinohrady. Jeho údaje pro platbu budou tyto:
BÚ: 115-2442840217/0100
Částka: 2000, –
VS: 312
SS: 20110705
Poznámka: Jiří Novák

KOHO KONTAKTOVAT?

V případě dotazů ohledně týmu kontaktujte předsedu klubu: Lukáš Kozák, tel.: +420721310247, e-mail: l.kozak@ambassadors.cz

Vedoucí a trenér týmu: Pavel Dostálík, tel: 737 116 164, email: p.dostalik@ambassadors.cz
Asistent trenéra: jméno bude oznámeno v průběhu sezóny.

Do týmu bude docházet i trenér Martin Wagenknecht, tel.: 720 274 684, email: m.wagen@ambassadors.cz a v případě potřeby i další zkušení trenéři Ambassadors FC Praha.

 

Theme: Elation by Kaira.