PODPOŘ BOŽÍ KLUB – PODPOŘ AMBASSADORS

Naším cílem je sloužit hráčům.
Chceme, aby naši hráči rostli jako fotbalisté i jako lidé, rozvíjeli své dovednosti, charakter i svého ducha. Každý dar tak podporuje naše hráče v tomto společném úsilí a pomáhá nám pokračovat a rozvíjet naši činnost.


NÁŠ PŘÍBĚH

Poslední měsíce pro nás v Ambassadors FC Praha byly výraznou zkouškou a vypadá to, že v příštích měsících tomu nebude jinak. 

Když se vrátíme o více než rok nazpět, tak jsme měli výborně našlápnuto. Náš křesťanský fotbalový klub se rozvíjel – měli jsme nové trenéry, chystali se na soustředění, připravovali více týmů pro děti, prohlubovali jsme náš program a chystali se hlásit více týmů do oficiálních soutěží. Také jsme měli po úspěšné kampani na Startovači – peníze z ní měly potenciál náš rozvoj značně urychlit. Díky Bohu za všechny dárce. Sbírka nám pomohla se posunout alespoň o kus a nemuset naše aktivity výrazně omezovat v náročném období. 

V březnu 2020 ovšem nastal zlom. Zrovna ve chvíli, kdy se naši hráči rozjížděli na dvě různá soustředění, tak bylo vše zakázáno. Někteří už se dokonce museli vracet z cesty. 

Během covidového období jsme se snažili především náš klub Ambassadors FC Praha udržet při životě. Po měsících uzavření přišlo několik měsíců aktivit. A pak dlouhé zimní uzavření všeho. Malý rozvoj se nám ovšem podařil – přihlásili jsme tým dětí do oficiální soutěže a absolvovali jsme alespoň většinu podzimních zápasů. Jaro bylo zrušeno. Díky Bohu jsme měli příležitost poznat a přizvat také několik nových trenérů.

KDE NÁS TLAČÍ BOTA

Víme, že nejsme tam, kde bychom mohli být, kdyby nezačala pandemie covidu. (Což o sobě může říct asi každý člověk a každá organizace☺.) 

Vzhledem k tomu, že nemohly probíhat fotbalové aktivity, tak jsme nenabrali mnoho nových hráčů, tím pádem neotevřeli nové týmy a nemohli další týmy přihlásit do soutěže. Neměli jsme také možnost pozvat stávající i potenciální sponzory a získat více peněz na financování klubu, nebo na sebe více upozornit. Část nákladů nám v měsících, kdy se nemohlo hrát, odpadla, část ale zůstala. 

Nechceme všechny náklady klubu přenášet na hráče, potažmo jejich rodiče. Jsou to náklady, které se týkají celého klubu, včetně zázemí a dospělých. Každý klub je při financování závislý na příspěvcích od hráčů (ty vybíráme), grantech (ty se nám daří získávat) a na sponzorech – a ty zatím nemáme, a tak se s prosbou obracíme na vás – na naše fanoušky, kterým dává smysl to, co děláme. 

Chceme klub dále rozvíjet. Musíme investovat do provozních věcí, ale také chceme rozvíjet a získávat další trenéry, otevírat další týmy a shánět hřiště. Samozřejmě nevíme, jaká bude pandemická situace, tak se neodvažujeme nic slibovat. Nechceme ovšem naši činnost kvůli pandemii končit, naopak stále máme energii ji rozvíjet a posouvat dál. 

Budeme velice vděční, když nás jakoukoliv částkou podpoříte v našem snažení.


Přispět lze zadáním bankovního příkazu ve prospěch našeho klubu, nebo přes QR kód.
Údaje pro platbu:
Číslo bankovního účtu u Komerční banky: 115-2442840217/0100
Variabilní symbol: 400

Rádi vám vystavíme potvrzení o darech. 

Informace pro potvrzení o darech, nám prosím pošlete na email: jnemecek@ambassadors.cz
Na tomto emailu, či telefonu 732 147 847, vám také předseda Ambassadors FC Praha Jan Němeček rád zodpoví vaše případné dotazy. 

Theme: Elation by Kaira.